BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pašol mažuti.;* arba laiškas jam.

Net nežinau ar mums dabar verta likti kartu.Juk viskas jau nebetaip,viskas nušvito kitomis spalvomis. Tačiau dabar yra kaip yra,vėl atleisti ir likti kartu neverta,nes man nieko nėra svarbiau už ištikimybę. Nenoriu vėl žiūrėti viską pro pirštus ir matyti tik tai,ką noriu matyti. Nes būtent kai atsimerkiau pamačiau meilę nubėgančią basom kojytėm, pas kitą. Taip taip..pas kitą. Gerai,nepyksiu,būk tu su ją laimingas,nešk jai draugystę,tvirtesnę ,nei man nešei,mylėk ją,stipriau ,nei mane mylėjai,brangink,saugok ,bei gerbk ją labiau už mane. Tačiau kaip ten bebūtų turėjom daug gražių akimirkų,kurios man amžinai žydės širdelėje.<3 Niekada nepamiršiu,kai ėjome tamsią,šaltą žiemos naktį į kapines,nors ir kaip bijojau,tu mane laikei tvirtai už rankos ir šnabždėjai į ausytę:nebijok. Kai sedėjome ant tiltelio ir pamerkę kojas į vandienį taškėmės kaip maži vaikai,o vėliau šlapi ėjome namo. Kai buvome pas drauge sodyboje,apsikabinę gulėjome ir miegojome,kai pabudome, visi sakė,jog buvo begalo šalta,o mums ne,tu buvai net be maikutės. Kai visą laiką numindydavai mano baltus sportbačius ir namo grįždavau su purvinais.;D Kai iš ežero kartu ėjome basi ir į mus žiūrėjo žmonės ,mums buvo nusispjaut,mes buvome laimingi. Kai naktį važiavome dviračiais prie ežero,ten prabuvome begalo daug laiko  teko važiuoti atgal,buvo baisu,o tu mane drąsinai. Kai šiaip išeidavome pasivažynėti dviračiais naktimis,kai būdavo pilna žvaigždžių . Kai stadijone sedėjome ir skaičiavome žvaigždes. Kai visą naktį būdavome kartu ir be atokvepio bučiuodavomės. Kai pabusdavau ryte ir tave pamatydavau šalia. O rytiniai bučiniai,apsikabinimai. Kai per vėlynes ėjome į kapines uždegti žvakutes. Kai mes ,,žiūrėjome”filmą pas tave ir paryčiais grįžau namo. Kai atsikėlę anksčiau prieš moyklą pasivaikščiodavom. Kai tiesiog laukdavai manęs prie posukio ,grįžtančios  iš moyklos ir kartu susikibę eidavome namo. O ką kalbėti apie tavo apkabinumus,bučinius… tu  buvai mano aukščiausios rūšies narkotikas,nuo kurio man linkdavo kojos,svaigdavo galva,pamačius tave dingdavo visos blogos mintys,bloga nuotaika. Tu buvai mano laimės  šaltinis. Įvyko daaaug nepamirštamų akimirkų,kurių toli gražu net visų neišvardinau čia. Niekada jų nepamiršiu. O dabar ,mūsų keliai išsiskyrė. Traukiame kiekvienas sau,ieškodami ir patys kurdami sau  laimę.  Tas kelias jau nėro toks pats,nes jame nėra tavęs. Gaila,turiu mesti į šalį daugiskaitą ,nors su tavimi keliauti buvo saugiau ir linksmiau,nes iš tiesų man buvo nesveikai geraa. BET  šiandien  visą savo praeitį ,kurią noriu pamiršti ,tiesiog palaidoju. Palaidoju visam laikui,neleisdama jai prisikelti. NIEKADA! palaidoju…   Ir negalvok,jog aš pykstu,ne ,būk su ja laimingas. Nepavydėsiu…Tik džiaugsiuos dėl tavęs. Ir nesirūpink manimi,juk aš jau didelė ir moku žaist gyvenimu. Juk kartais gera eiti per ,,juodą”,o po to jausti ,,baltą” .Nes tik tuomet supranti tikrą laimės skonį. Jis saldus. O mano lupos mėgsta cukrų.

O dabar tu man toks nereikalingas.Dink iš mano gyvenimo.

Pašol mažuti.;*

kuty kuty ,dūsk mažuti;*

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (17) | “Pašol mažuti.;* arba laiškas jam.”

 1.   toffi rašo:

  Labai nuoširdžiai papasakota. Man patiko. ;}
  +

 2.   rutelliia rašo:

  super, man labai patiko :)

 3.   Indrė rašo:

  Gal nuskambės kvailai, bet jaučiasi šioks toks apmaudas iš tavęs, o tas sakinys “O dabar tu man toks nereikalingas.Dink iš mano gyvenimo.” atrodo toks dirbtinis, gal iš tikrųjų graužiesi dėl to, bet “everything will be ok in the end, if it’s not ok, it’s not the end”.
  Bet šiaip man patiko, nuoširdus pasakojimas. :))

 4.   Tomas rašo:

  gražu. Ir labai nuoširdus pasakojimas. Iš įrašo galima spręsti,kad jūsų draugystė buvo labai graži.:) Bet visko būna, laikykis mergyt.

 5.   sunriseee rašo:

  Na gali sakyt jog nelaikai pykčio, bet kažkur giliai jo tikrai atrasi ir vis dar nesi jo paleidus… Ypač tai parodo paskutinės eilutės, todėl siūlau, trumpam sustot ir viską apgalvot, susitaikyt su tuo, kaip yra dabar ir tada eiti pirmyn. Stiprybės ir sėkmės.
  P.s. rašai tikrai gerai ir gražiai:)

 6.   jjieva rašo:

  Jei tas mažutes klaideles pataisytum, būti čiki.

 7.   hashisher rašo:

  meilė basom kojytėm …. a ha aha ha, skamba beveik taip pat juokingai kaip ir graudžiai

 8.   hashisher rašo:

  bet graudžiausia tai buvo pabaiga.. Jis ją paliko, PALIKO, po viso to ką jie kartu patyrė, o varge, negaliu patikėt, KOKS KIAULĖ :”(((( Kaip jis galėjo?! bent jau vesti galėjo ar kaip, negi ne taip šiais laikais priimta? Jei jau susirado vieną tai ir baigta gi, ane? AR MANE ČIA KAS NORS PALAIKO?!

 9.   marelis rašo:

  Žinai prieš kokius porą metų būčiau parašęs, kad čia paprasta dramos santraupa prikišta “seilėjimosi” ir graudžių mergaitės patirties vaisių,bet dabar žinau ka tai reiškia. Džiaugiuosi kad yra žmonių, kurie žino tą jausmą, gal skamba kiek egoistiškai, bet taip jau yra. Be žmonių kurie pažysta skausmą, nebus žmonių kurie supranta mus, tuos kurie galbūt dabar eina per tą ,,juodą”, norėdami pažinti ,,baltą”.

 10.   fay rašo:

  Laikykis, mergyte…tikiu, kad po kiek laiko tu atsiplėši..tau pavyks ^^

 11.   dtbiurger rašo:

  Gyvenimo ciklai ir tiek :) Jie kartosis kartosis kol kokią tai dieną sustos. O kada? Kai apsižianysi :D

 12.   cactustea rašo:

  Visi tie prisiminimai tavo.Tokie gražūs,mieli.Tikrai netikiu,kad jis tau daugiau nereikalingas.Galbūt bus,po metų,dviejų.Bet ne dabar ir ne rytoj.Bet džiaukis gyvenimu.Negalvok per daug apie jį.Bus sunkiau.Kol galiausiai negalėsi visko pakelti.Sėkmėėės.
  xo

 13.   elita69 rašo:

  Dėkoju širdingai visiems. Už palaikyma ir visus gražius žodelius. Jų man šiuo metu iš tiesų reikalingi.:) O jei yra klaidų,tai sorry . Sunku buvo rašyti labai. Nes kai rašiau ,ne kartą susigraudinau. Prisiminimai drasko širdutę visgi. O dėl vedybų,apie tj net minties dar nėra ,toli gražu.:)

 14.   begėdis rašo:

  Vieną kvailutę Onutę metė berniokas ir dešimtim tas patiko. Iš pavadinimo “elita69″ galima spėt kodėl metė.

 15.   elita69 rašo:

  Žinai,neveltui yra sakoma: ,,nespręsk apie knygą iš viršelio”;))

 16.   sweetnothing rašo:

  Toks prieštaringas pasakojimas. Lyg mielas, lyg piktas. Gražu, patiko. ;)

 17.   L.J. (Ji) rašo:

  Man patiko Tavo laiškas. Šaunuolė :))

Rašyk komentarą